Zaglądają, podglądają.

piątek, 22 maja 2015

Niniejszym ogłaszam.

Nie wierzyłam już, że się ukaże, a jednak. Po prawie roku, po kilku dokrętkach,...
 Nawet p. producentka dokręca śrubki do dokrętki.
 Tylu kolorów, co dowieziono nie miałam! Będzie sadzenie.
Zmęczenie.
To były zdjęcia z ostatniej dokrętki, 12.05.15.
  ...po zmianie terminu dostałam od p. Zbyszka...
 Tu p. Zbyszek w ubiegłorocznej akcji.
 ...ostateczną informację, którą Wam przekazuję:
https://www.facebook.com/pages/Maja_w_ogrodzie/114212721974724
No to czas, start, odliczamy, do niedzieli 24.05.2015, TVN godz. 7.55
O tremie nie piszę, bo mnie zżera i zeżre do reszty.
Posiekałam ten tekst strasznie, ale wiecie, o co chodzi.
A poza tym po staremu.
Wrócił bocian.
Rodzinne i domowe psy szaleją.
I rujnują.
Pozdravka.

19 komentarzy:

 1. Obejrzałam zajawkę na fb u córki ( bo nie posiadam swojego) , bardzo obiecujący odcinek. Jak to miło zobaczyć "na żywo" te obrazki widziane u Ciebie na blogu. Czekam z niecierpliwością na emisję. Serdeczności posyłam :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Super! Obejrzę z przyjemnością:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo lubię program "Maja w ogrodzie". Ten odcinek obejrzę z podwójną przyjemnością!!!

  OdpowiedzUsuń
 4. I proszę dla chcącego nic trudnego i ogród w polu będzie i trawnik... :)))) Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 5. już się nie mogę doczekać :-)

  OdpowiedzUsuń
 6. Czekam z niecierpliwością i WIEM że będzie ekstra :). Nie znam Cię ale znam.... i chyba za to jaka jesteś kofam . Dodam że nic nie piłam...
  Buziam

  OdpowiedzUsuń
 7. Wow, w każdą niedzielę oglądam - zobaczę i w tą ;) Super!

  OdpowiedzUsuń
 8. Ja tez lubię ten program. jestem tutaj przypadkiem, ale mi sie podoba i zostaję na dłużej. Zapraszam na swoje blogi :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Już jest. Pięknie jest!
  http://tvnmeteo.tvn24.pl/magazyny/maja-w-ogrodzie,13

  OdpowiedzUsuń
 10. Gratulacje! Program obejrzałam... ogród masz piękny... skalniak imponujący. Urzekły mnie szczególnie detale - prywatna kapliczka, zakątek do odpoczynku a także domek dla owadów. Fajnie było zobaczyć to wszystko "na żywo"! Pozdrawiam i życzę dalszych sukcesów w "ogrodowych poczynaniach" :)

  OdpowiedzUsuń
 11. Grażynko gratuluję programu ! Choć znam Twój ogród z regularnych odwiedzin na blogu, to dziś odkryłam go na nowo. Miło jest poznać ludzi, którzy stoją za tą ciężką pracą i wytrwałością w tworzeniu swojego miejsca na ziemi. Podoba mi się Wasza skromność, gospodarność i miłość do przyrody. My z mężem mamy też za sobą ciężką pracę i remont 100 letniego domu. Jeszcze wiele pracy przed nami, poznając Waszą historię mamy nadzieję, że za 5 lat i u nas będzie tak cudnie :). Serdecznie Was pozdrawiam, życzę radości i samych sukcesów w tworzeniu Waszej oazy spokoju:). Specjalne pozdrowienia dla pracowitej Amelki :) Monika

  OdpowiedzUsuń
 12. Oglądałam , super i gratuluję udziału, ogrodu i pasji , pozdrawiam Dusia

  OdpowiedzUsuń
 13. Droga Gaju, obejrzałam program o Waszym ogrodzie. Przyznam się szczerze, że nie miałam okazji przeczytać do tej pory Twojego całego bloga, stąd może wydać Ci się, że zachwycam się nad sprawami oczywistymi. Dla mnie nie są one takie.
  Największe wrażenie zrobił na mnie Wasz żywopłot z ligustru oraz Wasza filozofia i podejście do ogrodzenia, które jest wspaniałe. Uważam zresztą chyba dość podobnie, że to my powinniśmy wkomponować się w istniejący krajobraz a nie ogradzać i ogdradzać się od otoczenia...
  A w związku z tym, że zachwycił mnie ten "tradycyjny krzew " w Waszym wykonaniu, zaczęłam się poważnie zastanawić nad tym, co ma być u mnie i czy jednak nie zrezygnować z klonu polnego, który sobie już umyśliłam zamiast grabu na żywopłot od frontu, i jednak poddać się TAKIEJ tradycji...
  I jeszcze na koniec słowo. Czytam Cię na bieżąco, i choć nie zawsze mam odwagę i nie zawsze znajduję odpowiednie słowa, które mogłabym napisać, to jestem myślami przy Tobie.
  Izabelka

  P.S. To sie nazywa "trafić się jak ślepiej kurze ziarno" - w piątek wieczorem jechałam prawie na sygnale do lekarza z młodszym. W sobotę obudziłam się późno i koło południa zdałam sobie sprawę, że przegapiłam "Maję". "Trudno" stwierdziłam, ale było mi smutno. Zaś w niedzielę około siódmej przyszło mi do głowy, że może jednak to miało być w niedzielę...? Zajrzałam do programu i...bingo!
  :)))

  OdpowiedzUsuń
 14. :) Właśnie oglądnęłąm powtórkę, ależ wypielęgnowany jest każdy element posesji. Mnóstwo pracy i miłości wkładacie w swoje miejsce na ziemi.
  Dopiero na filmie widać jak duży to teren!
  Pozdrawiam serdecznie.

  OdpowiedzUsuń
 15. Grażynko GRATULUJĘ!!!!!!!!! .Odcinek super,ciekawy i pokazuje to co nie można zobaczyć na Twoich zdjęciach. Zdjęcia nie ukażą piękna Twojego ogrodu, a w odcinku "Maja w ogrodzie" widać wszystko.
  Pięknie i jeszcze raz pięknie.
  Całuski
  Danka

  OdpowiedzUsuń
 16. A ja zupełnie przypadkiem obejrzałam, jak nigdy o tej porze nie oglądam, tak tym razem jednak. Wypadliście super, no, normalnie gwiazda z Ciebie ;) Jak mąż opowiadał historię o skalniaku, to przypomniało mi się Twoje zdjęcie na kupie gruzu ... łącznie z Twoją zadowoloną aparycją.
  Wiele ochów i achów oraz innych okrzyków wydobywało się z mej piersi na widok zakątków Twojego ogrodu i jaśminowców ...
  Szczere gratulacje, wielki szacun i uściski

  OdpowiedzUsuń